Zwroty, wymiany i reklamacje

Wymiana i zwrot

  1. Oferujemy możliwość wymiany lub zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki*.
  2. Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz wymiany/zwrotu towaru (dostępne poniżej).
  3. Koszty zwrotu luby wymiany pokrywa kupujący – koszty wysyłek nie podlegają zwrotowi. Nie przyjmujemy paczek przesyłanych do nas w formie przesyłki za pobraniem ani do paczkomatu.
  4. W przypadku wymiany towaru na inny (model, kolor, rozmiar) należy opłacić koszty ponownej przesyłki (akceptujemy gotówkę, przelew lub formę za pobraniem).
  5. Zwracany produkt nie może nosić żadnych śladów użycia, tj. zapachów, śladów po dezodorancie itp. Firma Rule Out s.c. zachowuje prawo odmowy przyjęcia zwrotu jeśli produkt nie spełnia ww. warunków.
  6. Kwota w wartości zwracanego produktu zostanie przelana na wskazane konto w ciągu 10 dni od odebrania przesyłki.
  7. Za zwrot towaru z winy Rule Out s.c. zostaje zwrócona kwota za przesyłkę do wysokości najniższego kosztu przesyłki oferowanej przez Rule Out s.c.

 

*Klientowi nie przysługuje prawo do zwrotu w przypadku zamówienia towarów z własnym projektem nadruku (tj. wyprodukowanych pod wytyczne klienta np. z podanym imieniem, datą, nazwą itd.) zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r. art 38. punkt 3.

 KLIKNIJ ABY POBRAĆ FORMULARZ ZWROTU/WYMIANY

Zwroty należy kierować na adres:

Rule Out J. Kubacha, Ł. Kubacha Spółka Cywilna
Srocko Wielkie 9
64-020 Czempiń
NIP: 6981842203

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium